Оголошення про проведення конкурсу

Бужанська сільська рада Лисянського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб в апараті виконавчого комітету  Бужанської сільської ради:

08:50 01.02.2021

Оголошення

Шановні жителі громади! Допоможіть врятувати життя жителя села Бужанка Сімоняна Юрія Георгійовича, який потребує коштів на довготривале лікування після тяжкої ДТП.

10:38 20.01.2021

Для підприємців

На онлайн-платформі https://business.diia.gov.ua підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків і пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні, а також замовити:

12:07 24.12.2020

"Виходь на світло"

Держпраці посилює контроль за оформленням трудових відносин Криза COVID-19 вкотре оголила вразливість тих, хто вимушений працювати неофіційно, заробляти засоби для існування без гарантій і належного захисту. З початку 2020 року до травня включно спостерігалась тенденція до зменшення кількості офіційно зайнятого населення. Так, кількість працівників у травні цього року була майже на півмільйона меншою, ніж у травні минулого року.

12:52 21.08.2020