A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бужанська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Оголошення

З метою соціального захисту населення та надання різноманітних послуг мешканцям Бужанської територіальної громади Бужанською сільською радою створено:

1. ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (ЦНАП) та його віддалені робочі місця в приміщеннях сільських рад нашої громади, де можна оформити субсидію та усі види соціальної допомоги. В Бужанській сільській раді можна отримати витяги та відомості про земельні ділянки, про їх нормативно-грошову оцінку, інформацію з реєстру речових прав на нерухоме майно. Для оплати цих послуг та родинної плати за харчування можна скористатися терміналом при наявності банківської карточки.

Начальник ЦНАП: Мазана Наталія Юріївна – (097) 776 54 75

Надання субсидій і усіх видів соціальних допомог : Балоха Любов Миколаївна – (098) 009 70 79

2. ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ(ЦСП),який надає комплекс соціальних послуг, відповідно до переліку послуг, затверджених Мінсоцполітики : консультування, інформування, соціальна профілактика, соціальний супровід, кризове та екстрене втручання, соціальна адаптація, соціальна інтеграція та реінтеграція, представництво інтересів, догляд вдома.

В структурі Центру соціальних послуг функціонують два відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення допомоги для сім’ї, дітей та молоді.

Директор ЦСП: Сікало Ольга Миколаївна – (096) 251 69 77

3. СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ(ССД), основним завданням якої є забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту дітей:

- запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

- забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми;

- ведення обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах;

- виявлення та влаштування дітей,залишених без батьківського піклування тощо.

Начальник ССД: Юзипенко Оксана Петрівна – (098 ) 467 88 34                                          

Держпослуги на Гіді, що необхідні для захисту інтелектуальної власності

Ви з тих, кого ці важкі часи надихнули створити щось своє? Пишаємося вашою сміливістю! А також нагадуємо подбати про захист своєї інтелектуальної власності. Авторське право  Реєстрація права на твір Дублікат свідоцтва про держреєстрацію авторського права Реєстрація договору про права автора на твір Контрольні марки на розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних Суміжні права

13:41 20.07.2022

Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

Повномасштабна війна тільки збільшила цінність кохання та страх його втратити. Для всіх, хто зараз гостро проживає відчуття моменту «тут і зараз» та бажання це узаконити, — держпідбірка нижче. Шлюб

10:58 14.07.2022

За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

09:17 29.06.2022

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися. Тут усе, що пов’язано з паспортом: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм Продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон Одночасне оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта Тут усе, що пов’язано з ПМЖ:

13:45 21.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь