Оголошення

З метою соціального захисту населення та надання різноманітних послуг мешканцям Бужанської територіальної громади Бужанською сільською радою створено:

1. ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (ЦНАП) та його віддалені робочі місця в приміщеннях сільських рад нашої громади, де можна оформити субсидію та усі види соціальної допомоги. В Бужанській сільській раді можна отримати витяги та відомості про земельні ділянки, про їх нормативно-грошову оцінку, інформацію з реєстру речових прав на нерухоме майно. Для оплати цих послуг та родинної плати за харчування можна скористатися терміналом при наявності банківської карточки.

Начальник ЦНАП: Мазана Наталія Юріївна – (097) 776 54 75

Надання субсидій і усіх видів соціальних допомог : Балоха Любов Миколаївна – (098) 009 70 79

2. ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ(ЦСП),який надає комплекс соціальних послуг, відповідно до переліку послуг, затверджених Мінсоцполітики : консультування, інформування, соціальна профілактика, соціальний супровід, кризове та екстрене втручання, соціальна адаптація, соціальна інтеграція та реінтеграція, представництво інтересів, догляд вдома.

В структурі Центру соціальних послуг функціонують два відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення допомоги для сім’ї, дітей та молоді.

Директор ЦСП: Сікало Ольга Миколаївна – (096) 251 69 77

3. СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ(ССД), основним завданням якої є забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту дітей:

- запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

- забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми;

- ведення обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах;

- виявлення та влаштування дітей,залишених без батьківського піклування тощо.

Начальник ССД: Юзипенко Оксана Петрівна – (098 ) 467 88 34