План з підготовки проектів регуляторних актів та заходів з їх відстеження

Про затвердження плану роботи сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. (опр.18.01.2019р.)

План-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2019 рік (опр.08.07.2019р.)

Про затвердження плану роботи сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів та заходів з відстеження їх результативності на 2020 рік (опр.12.12.2019року)

Про затвердження плану роботи сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів та заходів з відстеження їх результативності на 2021 рік (оприл. 24.12.2020року)

Про затвердження плану роботи сільської ради  з підготовки проектів регуляторних актів та заходів з відстеження їх результативності на 2022 рік. (оприл.24.11.2021року)

Про затвердження плану роботи сільської ради  з підготовки проектів регуляторних актів та заходів з відстеження їх результативності на 2023 рік. (оприл. 28.10.2022 року)