Допомога по утриманню дитини на Гіді

Допомога по утриманню дитини на Гіді На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

09:52 10.11.2021

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності на Гіді з державних послуг зібрано добірку держпослуг, пов’язаних із житлом.

09:09 04.11.2021

Щодо пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

Лисянське   управління ГУ ДПСС в Черкаській області інформує, про те, що     (29-30 жовтня  2021 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).   Розпочнеться осіння  планова пероральна імунізація диких та бродячих  м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом.

14:40 29.10.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Кам’янобрідського старостинського округу Гладченка Віталія Олександровича

Бужанська сільська рада Черкаської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Кам’янобрідського старостинського округу.

16:24 18.10.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Яблунівського старостинського округу Сича Сергія Степановича

Бужанська сільська рада Черкаської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Яблунівського старостинського округу.

09:12 18.10.2021