Повідомлення

Дата: 10.03.2023 15:04

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Бужанської сільської ради «Про встановлення ставок  та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бужанської територіальної громади»,

Проект рішення сесії Бужанської сільської ради «Про встановлення ставок  та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бужанської територіальної громади» розроблено відділом планування фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій  виконавчого комітету Бужанської сільської ради.   Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.