Для ознайомлення

Рішення виконавчого комітету Бужанської сільської ради №49 від 21.04.2021 року "Про заборону використання штучних квітів та подадки дерев на кладовищах Бужанської територіальної громади"

14:57 03.05.2021

Повідомлення  про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бужанської сільської ради про місцеві податки та збори

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бужанської сільської ради про місцеві податки та збори

Проект рішення сесії Бужанської сільської ради «Про встановлення ставок  та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бужанської територіальної громади» розроблено відділом планування фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій  виконавчого комітету Бужанської сільської ради.   Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

08:32 25.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Бужанська сільська рада повідомляє про необхідність дотримання громадянами та підприємцями вимог правил пожежної безпеки, а саме: розведення вогнищ у лісі особливо в період надзвичайної пожежної небезпеки; незаконне випалювання рослинності на присадибних ділянках, ділянках випасу худоби та сільськогосподарських угідь; незаконне спалювання сміття.

12:50 03.03.2021

Для відома

Державний реєстр виборців тепер знаходиться за адресою:

13:23 01.02.2021