Телефон довіри

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в громаді, налагодження зв’язку між Бужанською сільською радою і населенням Бужанської територіальної громади, а також зменшення потоку письмових звернень громадян та кількості відвідувачів на особистих прийомах  згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" у  виконавчому комітеті Бужанської сільської ради працює телефон довіри. Жителі громади зможуть зателефонувати за номером 04749 64 4 41 з 08:00 до 17:00, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію. Всі дзвінки будуть зареєстровані працівниками виконавчого комітету Бужанської сільської ради і подані на розгляд керівництву сільської ради для вжиття заходів та вирішення.

Кожне Ваше звернення буде уважно вивчене, а про результати Вам повідомлять особисто.