Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну для депортованих українців

Дата: 08.02.2023 13:08

Фото без опису

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України окупанти щодня скоюють воєнні злочини проти цивільного населення нашої країни.

Одним з таких злочинів російських терористів є примусове вивезення наших громадян на територію агресора: сотні тисяч цивільних українців вимушено опиняються на ворожій території, часто без документів.

Найпоширеніша проблема, з якою стикаються депортовані у рф українці – відсутність документів, з якими вони можуть повернутися на Батьківщину.

Восени 2022 року Кабінет Міністрів України запровадив експериментальний проект щодо оформлення і видачі на території України посвідчення особи на повернення в Україну.

Ознайомитися, як працює експериментальна постанова та яким чином депортовані українці можуть повернутися додому, ви можете у інфографіці.

Фото без опису