Бужанська громада
Черкаська область, Звенигородський район

ОГОЛОШЕННЯ

Відкрите звернення депутатів Бужанської ТГ до представників місцевого бізнесу

Детальніше......

 


Фото без опису

Детальніше про платформу....

 


Фото без опису

Детальніше про акцію....


Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області надає роз’яснення щодо внесення змін/доповнення/уточнення до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі –  Реєстр застрахованих осіб).

Детальніше


Мала приватизація: інформаційний дайджест .

Команда Фонду держмайна розробила новий інвестиційний дайджест №35 з приватизаційними аукціонами серпня.

Обирайте об’єкт для успішної інвестиції, подавайте заявку на участь та ставайте переможцями приватизаційних аукціонів!  

Детальніше про приватизацію....


  Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА запускає щомісячний Дайджест 'Децентралізація. Черкащина'. Детальніше заходь за посиланням Дайджест_Децентралізаця. Черкащина_серпень 2023.pdf


Мала приватизація: інформаційний дайджест .

Команда Фонду держмайна розробила новий інвестиційний дайджест №33 з приватизаційними аукціонами серпня.

Обирайте об’єкт для успішної інвестиції, подавайте заявку на участь та ставайте переможцями приватизаційних аукціонів!  

Детальніше про приватизацію....


Фото без опису

Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до лав Збройних Сил України🇺🇦


Загальну мобілізацію в Україні продовжено до 15 листопада 2023 року

Загальну мобілізацію в Україні продовжено до 15 листопада 2023 року - Верховна Рада підтримала президентські законопроєкти №9532 і №9533 щодо продовження терміну дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні.

В українській армії так само, як і раніше високий попит на фахівців, які володіють іноземними мовами - зокрема, англійською, німецькою та французькою. Люди зі знанням мов потрібні для співпраці з інструкторами з інших країн, які навчають українських військових поводження з новими видами озброєння.

Також українському війську завжди потрібні водії, зв'язківці, оператори БПЛА, фахівці зі снайпінгу - інструктори та стрільці, IT-фахівці. Але насамперед - військовозобов'язані чоловіки з бойовим досвідом.

Для українців є два основні способи потрапити у військо: мобілізація і укладання контракту. Другий є виключно добровільним. Іноземці можуть вступати до лав Інтернаціонального легіону чи інших підрозділів ЗСУ. Нацполіція у 2023 році відкрила набір у спеціальні штурмові бригади: серед них є підрозділи НГУ, Азова, поліції та прикордонників. Меньше


Навчитися військовій справі за 35 днів!

Фото без опису

Навчитися військовій справі за 35 днів! У Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine розповіли, як триває базова підготовка, відео за посиланням:

https://www.facebook.com/watch/?v=297583192944156


Сутність психологічної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України

Фото без опису

Кожен військовослужбовець Збройних Сил України проходить обов’язкову базову підготовку та вдосконалює свої бойові навички під час бойового злагодження військових підрозділів. 

Однак для виконання бойових завдань та збереження життя військовослужбовців важливі не тільки їхні професійні навички, але й психологічна готовність. 
Про сутність психологічної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України дивіться у відео:: 
https://fb.watch/mb1phaAKfy/

 


Фото без опису

Фото без опису


УВАГА!!!

Шановні жителі громади доводимо до Вашого відома, що на Звенигородщині встановлено 3 випадки захворювання на сказ: по одному серед котів, собак та лисиць.

Просимо Вас забезпечити належний догляд за домашніми тваринами та убезпечити їх від контактів з червоною лисицею, що є джерелом розповсюдження сказу в природі.


Про затвердження Реєстру постраждалих, тимчасово окупованих територіальних громад Херсонської області внаслідок підриву Каховської ГЕС (лівобережжя).

Про затвердження Реєстру постраждалих, тимчасово окупованих територіальних громад Херсонської області внаслідок підриву Каховської ГЕС (правобережжя).


УВАГА

      За результатами моніторингових досліджень, проведених ДУ "Черкаський обласний центр контролю та профілктики хвороб МОЗ України" у пробах води р. Гнилий Тікич, у місцях масового відпочинку між смт. Лисянка та с. Бужанка виявлені культури холероподібних НАГ-вібріонів І групи Хейберга, які можуть викликати захворювання на гострі кишкові інфекції. 

       Враховуючи вищезазначене, з метою недопущення ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, захворювань населення на гострі кишкові інфекції, просимо утриматися від купання в р. Гнилий Тікич. 


КП "Добробут" пропонує обговорення тарифів на централізоване водопостачання с. Яблунівка

Обґрунтування встановлення тарифу на централізоване водопостачання

Структура тарифу на централізоване водопостачання підприємства «Добробут» на 2023 рік

Розрахунок тарифів на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

Розрахунок вартості електричної енергії на технологічні потреби для надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на плановий період 2023 року

Розрахунок адміністративних витрат, пов’язаних з наданням послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Розрахунок загальновиробничих витрат, пов’язаних з наданням послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Фото без описуЧасове обмеження діяльності суб'єктів господарської діяльності у сфері торгівлі та розважальних закладів

 

Фото без опису

StopRussiaChannel | MRIYA – телеграм-канал від кіберполіції, що об'єднує понад 300 тисяч людей, створений для ліквідації ресурсів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну.
🔹Перевіряйте і блокуйте ресурси, що поширюють фейки та пропаганду.
🔹Ознайомлюйтесь з інструкціями для боротьби на інформаційному фронті.
🔹Додавайте посилання на репорт на підозрілий ресурс: @stopdrugsbot
👉 Приєднуйтесь до каналу MRIYA: https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6

Проект офіційний, ось інформація на нашому відомчому сайті відносно даного проекту.:
https://cyberpolice.gov.ua/news/kiberpolicziya-spilno-iz-volonteramy-zablokuvala--tysyach-vorozhyx-resursiv-3219/


ЛИСЯНСЬКА ФІЛІЯ ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА НА ГРУДЕНЬ 2021 р. ПО БУЖАНСЬКІЙ ТГ

Фото без описуПРО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ, ГОСТРОЇ РАСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бужанської сільської ради " Про встановлення ставок  та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік", " Про встановлення єдиного податку для платників першої та другої групи на 2020 рік", " Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Бужанської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік", "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на 2020 рік" та " Про встановлення туристичного збору на 2020 рік".

Інформація щодо програми компенсації відсотків по теплих кредитах на енергоефективність населенню

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСА  БУЖАНСЬКОЮ ОТГ

Реквізити рахунків для обліку доходів державного та місцевих бюджетів

Повідомлення про оприлюднення  регуляторного акту  про проект рішення "Про правила благоустрою Бужанської ОТГ" (розміщено 20.09.2019р)

Держгеокадастр Черкаської області закликає власників земельних ділянок і землекористувачів перевірити відомості про свої земельні ділянки на Публічній кадастровій карті (розміщено 12.11.2019 рку)

Інформація для пільговиків (розміщено 13.11.2019 року)

Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги  21.11.2019 року в с. Бужанка, вул. Центральна,19 Лисянський район Бужанська об’єднана територіальна громада

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Бужанської об’єднаної територіальної громади. ( розміщено 02.12.2019 р.)

Оголошення конкурсу про заміщення вакантних посад в апараті виконавчого комітету Бужанської сільської ради (розміщено  25.12.2020р.)

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік (розміщено 14.01.2020р.)

Якщо потрібна безоплатна правова допомога звертайтесь на офіційний веб-сайт Координаційного центру з надання правової допомоги (https://legalaid.gov.ua/);

Увага ! Набір до управління патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції триває! (31.01.2020)

Подання декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік (розміщено 11.02.2020р)

Оголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі, який не виходить за межі території Бужанської об’єднаної територіальної громадиОголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі, який не виходить за межі території Бужанської об’єднаної територіальної громади (28.02.2020р.)

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішень Бужанської сільської ради «Про затвердження Регламенту роботи відділу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бужанської сільської ради» (02.03.2020р.)

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бужанської сільської ради «Про встановлення ставок  та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»,  «Про встановлення  єдиного податку  для платників першої  та другої групи на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Бужанської обʼєднаної територіальної громади на 2021 рік», «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на 2021 рік» та «Про встановлення  туристичного збору на 2021 рік» (02.04.2020р.)

Оголошення на заміщення вакантних посад (19.05.2020 року)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-фотоконкурсу «Правова допомога поруч» (28.07.2020р.)

Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів (25.03.2021 року)

Оголошення щодо формування громадської ради при Звенигородській районній державній адміністрації (08.04.2021)

Правління АМУ підтримало законопроєкти щодо збільшення та справедливого зарахування частки ПДФО до  місцевих бюджетів

Оголошення про конкурс  на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр надання соціальних послуг Бужанської сільської ради» (опр.11.05.2021 року)

ОГОЛОШЕННЯ

HAK «Нафтогаз України» розпочав планову інтеграцію AT «ЧЕРКАСИГАЗ» до свого складу. Метою корпоративних змін с налагодження ефективної роботи газорозподільної системи Черкаської області для зміцнення потужності енергетичної сфери країни. В зв’язку з цим AT «ЧЕРКАСИГАЗ» припиняє надавати послуги з розподілу природного газу, експлуатації систем газопостачання, а також інші послуги, пов’язані з газопостачанням споживачам в межах території здійснення ліцензованої діяльності у Черкаській області та починаючи від 01 грудня 2023p. надавачем послуг з провадження господарської діяльності буде новоутворена Черкаська філія ТОВ «Газорозподільні Мережі України».

08:19 01.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Бужанська сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна: за адресою: вул. Шкільна, 32А, с. Кам’яний Брід Звенигородського району Черкаської області.

14:25 01.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ

 В квітні 2023 року  в колективах, на громадських зібраннях будуть проводитися громадські слухання щодо місця розташування та встановлення пам’ятного знаку для вшанування воїнів інтернаціоналістів, учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті воїнів АТО/ООС,  учасників російсько-української війни. жителів громади зі своїми пропозиціями просимо звертатися до Бужанської сільської ради      за адресою: вул. Центральна,19, с.Бужанка, Звенигородський р-н, Черкаська обл. 19333; тел. для довідок – 64-4-41.

09:09 06.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь