2019, 2020 роки

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Бужанської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік" (опр. 18.12.2019р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відміннне від земельної ділянки на 2020 рік" (опр.18.12.2019р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на 2020 рік" (опр.18.12.2019р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про ставки туристичного збору на 2020 рік" (опр. 18.12.2019р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради "Про встановлення транспортного податку на території Бужанської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік" (опрю18.12.2019р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про затвердження Регламенту роботи відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бужанської сільської ради" ( опр. 01.07.2020р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Бужанської об’єднаної територіальної громади" (опр.01.07.2020р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про встановлення ставок єдиного податку для платників першої та другої групи " (опр. 16.09.2020р)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Бужанської об’єднаної територіальної громади" (опр. 16.09.2020р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відміннне від земельної ділянки " (опр.16.09.2020р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки " (опр.16.09.2020р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради "Про встановлення транспортного податку на території Бужанської об’єднаної територіальної громади" (опрю16.09.2020р.)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про ставки туристичного збору" (опр. 16.09.2020р.)

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Бужанської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік" (опр. 29.12.2020р.)

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відміннне від земельної ділянки на 2020 рік" (опр.29.12.2020р.)

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на 2020 рік" (опр.29.12.2020р.)

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради "Про встановлення транспортного податку на території Бужанської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік" (опр. 29.12.2020р.)

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бужанської сільської ради " Про ставки туристичного збору на 2020 рік" (опр. 29.12.2020р.)