Вас вітає Служба у справах дітей виконавчого комітету Бужанської сільської ради!

Одним із головних напрямків діяльності служби у справах дітей виконавчого комітету Бужанської сільської ради є реалізація на території територіальної громади державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; визначення пріоритетних напрямів поліпшення становища дітей у територіальній громаді, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку, збереження права дитини на виховання в сім’ї.

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.

З метою захисту прав та інтересів дітей Служба у справах дітей працює у міжвідомчій взаємодії з центром первинної медико-санітарної допомоги, представниками ювенальної превенції , Центром соціальних послуг Бужанської сільської ради , навчальними та дошкільними закладами Бужанської ТГ.

Місце знаходження:

вул.Центральна,19

с.Бужанка

Звенигородський район

Черкаська область

Розпорядок роботи:

Пн -Чт з 8:00 до 17:00,

Пт з 8:00 до 16:00,

щоденна обідня перерва 13:00 – 14:00

Структура:

Начальник служби – Юзипенко Оксана Петрівна

Телефон служби у справах дітей виконавчого комітету Бужанської сільської ради