Подяка

Заступник сільського голови висловлює подяку суддям Лисянського районного суду ПІЧКУРУ Сергію та ЯЦЕНКО Ганні за надання грошової допомоги в сумі 50 тис.грн. 31 окремому стрілецькому батальйону на які були придбані медикаменти та теплий одяг військовослужбовцям 31-го ОСБ.

10:27 03.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Бужанська сільська рада  запрошує усіх  долучитись до громадського обговорення з перейменування вулиць та провулків на території Бужанської територіальної громади.

12:58 28.10.2022

Для фармацевтів і провізорів — інформація на Гіді з держпослуг

18 жовтня у світі відзначають День фармацевта. Працівники аптек мужньо продовжують свою щоденну працю і під час карантину, і у воєнний стан.  Для тих, хто виготовляє, доставляє та продає ліки, ділимось добіркою держпослуг у відповідній сфері на Гіді.

13:16 19.10.2022

Для тих, хто будує міста, — інформує Гід з держпослуг

Попри те, що ворог безжально руйнує наші міста і села, український народ все неодмінно відновить та відбудує. І все стане лише кращим, сучаснішим та комфортнішим! Для тих, хто будує хмарочоси, мости, та інші архітектурні шедеври, ділимось добіркою держпослуг у сфері архітектури на Гіді. Професійна атестація:

11:17 07.10.2022

Про захист довкілля — інформація на Гіді з держпослуг

26 вересня у світі відзначають Всесвітній день здоров'я довкілля. Навіть в умовах повномасштабної війни росії проти України ми мусимо дбати про збереження навколишнього середовища для комфортного життя майбутніх поколінь. Наші ліси, степи, гори і водойми — все це багатство українського народу, а отже, і наша відповідальність за їх збереження. Для всіх, хто бажає дбати про довкілля, — добірка необхідних держпослуг на Гіді.

08:56 28.09.2022

Послуги на Гіді для перевезення небезпечного вантажу

Щодня сотні сміливих працівників докладають титанічних зусиль, аби вчасно доставляти все необхідне. Для армії, бізнесу та всіх, хто цього потребує. Зокрема, перевозять небезпечний вантаж. Тож хочемо нагадати, що на Гіді з держпослуг є всі потрібні послуги для такого транспортування. Діліться ними з усіма, кому вони можуть знадобитися. Для дозволу на перевезення

12:48 14.09.2022

Для власної справи — держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу. Для всіх, хто бажає діяти, зібрали добірку необхідних держпослуг на Гіді.

18:02 18.08.2022