Залишатися на зв'язку: добірка актуальних держпослуг на Гіді

Від 24 лютого фраза «Як ти?» набула особливий сенс. Вона скрізь: у щоденних повідомленнях у месенджерах, у 5-хвилинних дзвінках, щоб почути рідний голос та заспокоїтися, у дописах усіх небайдужих... Прикладів наводити можна ще багато, однак вони будуть про одне: про те, як слова стали мовою любові для всіх українців.  Щодня герої телекомунікаційного фронту роблять усе можливе та неможливе, аби ми могли так підтримувати одне одного. А ми сьогодні хочемо нагадати вам про держпослуги, з якими можна зробити внесок у зв'язок українців.

08:53 26.07.2022

Лисянський сектор УДМС відповідає на  запитання

Лисянський сектор УДМС відповідає на запитання

1. Чи є можливість отримати виготовлений паспорт громадянина України не в тому територіальному підрозділі ДМС України, до якого було подано документи для його оформлення? До прикладу, чи можливо отримати закордонний паспорт громадянина України у Катеринопільському секторі УДМС у Черкаській області, якщо документ було оформлено територіальним підрозділом у Краматорську чи Харкові?

09:04 24.07.2022

Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу.

Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді. Вона вже тут, до речі. Для оподаткування фізичних осіб: ? реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)

20:20 16.06.2022

Витяг з реєстру територіальної громади формуватиметься на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг «Дія»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг Дія витягу про місце проживання.

20:05 16.06.2022