Інформація

В СТРУКТУРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ СТВОРЕНО ТА ДІЮТЬ ДЕПАРТАМЕНТ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ТА ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ГУНП В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ, СЕРЕД ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ЯКИХ Є ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ ДИСЦИПЛІНИ І ЗАКОННОСТІ, А ТАКОЖ УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЛІЦІЇ.

11:52 22.01.2024

Оголошення

про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що  проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

10:20 16.01.2024

ПОДЯКА

Заступник сільського голови висловлює подяку суддям Лисянського районного суду Пічкуру Сергію та ЯЦЕНКО Ганні за надання грошової допомоги в сумі 80 тис.грн. на реабілітацію поранених воїнів 48 бригади ВЧ 4724 та  за оплату інтернету "Starlink".

08:27 05.01.2024

Дізнайтеся, де отримати послуги для аграріїв на Гіді

Займаєтеся сільським господарством та хочете отримати грант на теплицю або інші послуги? Про сервіси для агробізнесу дізнавайтеся на Гіді з державних послуг. За кілька кліків знаходьте інформацію, де отримати послугу та які документи взяти із собою.

15:07 20.11.2023