Дата: 01.12.2023 08:19

HAK «Нафтогаз України» розпочав планову інтеграцію AT «ЧЕРКАСИГАЗ» до свого складу. Метою корпоративних змін с налагодження ефективної роботи газорозподільної системи Черкаської області для зміцнення потужності енергетичної сфери країни. В зв’язку з цим AT «ЧЕРКАСИГАЗ» припиняє надавати послуги з розподілу природного газу, експлуатації систем газопостачання, а також інші послуги, пов’язані з газопостачанням споживачам в межах території здійснення ліцензованої діяльності у Черкаській області та починаючи від 01 грудня 2023p. надавачем послуг з провадження господарської діяльності буде новоутворена Черкаська філія ТОВ «Газорозподільні Мережі України».

В зв'язку з переходом AT «ЧЕРКАСИГАЗ» до ТОВ «Газорозподільні мережі України» поступово впроваджуються зміни. Зокрема повідомляємо Вас, що з 21 листопада 2023p. відтестували та налагодили повну взаємодію кол-центрів Газопостачальної компанії

«Нафтогаз України» та AT «ЧЕРКАСИГАЗ». Один дзвінок споживача забезпечить кваліфіковану консультацію та відповіді щодо споживання та розподілу газу. Тел. для довідок: 066-300-2-888 (Vodafone); 098-300-2-888 (Kyivstar); 093-300-2-888 (Lifecell); 057-

708-01-87 (Укртелеком); 056-747-36-35 (Укртелеком).

Також для проведення коректних розрахунків за спожитий газ абоненти повинні подавати показання газового лічильника з 1 по 5 число щомісяця. У разі неотримання інформації в ці дати об'єм споживання газу буде визначено згідно чинного законодавства.

3 початком ліцензійної діяльності Черкаської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ» зміняться

способи передачі показників лічильників, реквізити для оплати послуг, особові рахунки i т.д.,

про що будемо повідомляти i додатково.