Бужанська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

Дата: 14.05.2024 12:06
Кількість переглядів: 36

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Департаменту регіонального

розвитку обласної державної

адміністрації

 

 

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування,
що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області,
у звичайному режимі руху, та вимоги до структури парку автобусів на відповідних об’єктах

 


об’єкта конкурсу

Назва маршруту

№ рейсу, маршруту

Маршрут слідування, зупинки

Протяжність,
км

Час відправлення
з кінцевих пунктів (зворотні рейси)

Час прибуття
в кінцеві пункти (зворотні рейси)

Періодичність виконання перевезень

Кількість автобусів (в тому числі резервні), їх пасажиромісткість (місць для сидіння пасажирів). Категорія, клас, категорія екологічності

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Корсунь-Шевченківський – Сухини

109

Корсунь-Шевченківський АС, с. Листвина, с. Петрушки, с. Переможинці, с. Селище, с. Сухини

25

06:35 (07:20)

12:30 (13:15)

07:15 (07:59)

13:10 (13:54)

щоденно

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

2

Умань – Антонівка

146 А

Умань АС, с. Максимівка, с. Юрківка, с. Посухівка, с. Антонівка

37,2

06:00 (07:00)

11:30 (12:30)

15:00 (16:00)

17:20 (18:10)

06:50 (07:50)

12:20 (13:25)

15:50 (17:00)

18:05 (19:05)

щоденно

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ,
не нижче Євро-3

3

Умань –
Бабанка – Коржовий Кут

131

Умань АС, с. Гереженівка, с. Доброводи, с. Аполянка, с. Бабанка, с. Коржовий Кут

37

05:35 (06:45)

10:30 (11:40)

14:00 (15:10)

17:00 (18:10)

06:42 (07:55)

11:38 (12:45)

15:08 (16:20)

18:08 (19:20)

щоденно

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

1

2

3

4

5

6

7

8

4

Золотоноша – Домантове

119

Золотоноша АС, с. Домантове

15,4

07:30 (08:00)

10:50 (11:15)

07:55 (08:25) 11:14 (11:45)

щоденно

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ,
не нижче Євро-3

16:30 (16:45)

16:44 (17:30)

п’ятниця

5

Черкаси – в/ч Оршанець

114

Черкаси АС-2, м. Черкаси вул. Генерала Момота, с. Геронимівка, Тубдиспансер, с. Оршанець

19,8

06:00 (06:30)

07:20 (07:50)

08:40 (09:10)

10:05 (10:35)

11:30 (12:00)

12:50 (13:20)

14:20 (14:50)

15:45 (16:15)

17:30 (18:00)

 

06:20 (06:50)

07:40 (08:10)

09:00 (09:30)

10:25 (10:55)

11:50 (12:20)

13:10 (13:40)

14:35 (15:05)

16:05 (16:35)

18:15 (18:45)

 

06:40 (07:10)

08:00 (08:30)

09:20 (09:50)

10:45 (11:15)

12:05 (12:35)

13:35 (14:05)

15:00 (15:30)

16:30 (17:00)

19:00 (19:30)

06:30 (07:00)

07:50 (08:20)

09:10 (9:40)

10:35 (11:05)

12:00 (12:30)

13:20 (13:50)

14:50 (15:20)

16:15 (16:45)

18:00 (18:30)

 

06:50 (07:20)

08:10 (08:40)

09:30 (10:00)

10:55 (11:25)

12:20 (12:50)

13:40 (14:10)

15:05 (15:35)

16:35 (17:05)

18:45 (19:15)

 

07:10 (07:40)

08:30 (09:00)

09:50 (10:20)

11:15 (11:45)

12:35 (13:05)

14:05 (14:35)

15:30 (16:00)

17:00 (17:30)

19:30 (20:00)

щоденно

4, для низькопідлогових від 15, для інших від 20.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ,
не нижче Євро-3

1

2

3

4

5

6

7

8

6

Катеринопіль– Ярошівка

114

смт Катеринопіль центр, смт Катеринопіль лікарня, (заїзд в зворотному напрямку), Катеринопіль АС, с. Вербовець, с. Ромейково, с. Любисток, с. Мокра Калигірка, с. Суха Калигірка (заїзд в зворотному напрямку), с. Єлизаветка (заїзд в зворотному напрямку), с. Ярошівка

39/45

05:32 (06:20)

06:18 (07:34)

понеділок, середа, п’ятниця

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ,
допускається Євро-2

смт Катеринопіль центр, смт Катеринопіль лікарня, (заїзд в прямому напрямку), Катеринопіль АС, с. Вербовець, с. Ромейково, с. Любисток, с. Мокра Калигірка, с. Суха Калигірка (заїзд в прямому напрямку), с/ Єлизаветка (заїзд в прямому напрямку), с. Ярошівка

45/39

11:02 (12:22)

12:10 (13:05)

7

Катеринопіль – Залізнячка 106

Катеринопіль АС, смт Катеринопіль лікарня, смт Єрки, с. Залізнячка

11

08:00 (08:20)

10:20 (10:40)

17:05 (17:25)

08:19 (08:40)

10:39 (11:00)

17:24 (17:45)

понеділок, середа, п’ятниця

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ,
допускається Євро-2

1

2

3

4

5

6

7

8

8

Чорнобай – Черкаси (ч/з Іркліїв, Воронинці)

1189/1190, 1245/1246

Чорнобай БПЛ, Чорнобай АС вул. Центральна, с. Малі Канівці, с. Великі Канівці, Іркліїв АС, с. Воронинці, с. Мельники, с. Чехівка, с. Благодатне, ст. Панське, Черкаси АС-2

66,9

07:10 (09:30)

09:11 (11:40)

щоденно

2, від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

16:00 (18:30)

18:07 (20:20)

п’ятниця – неділя

9

Москаленки – Чорнобай 105

с. Москаленки, с. Васютинці, с. Першотравневе, с. Придніпровське, Іркліїв АС, с. Великі Канівці, с. Малі Канівці, смт Чорнобай

49

06:30 (11:30)

08:05 (12:40)

понеділок – субота

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В; М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, не нижче Євро-3

10

Корсунь-Шевченківський – Комарівка

114

Корсунь-Шевченківський АС, с. Яблунівка (заїзд у зворотному напрямку), с. Переможинці (заїзд у прямому напрямку), с. Прутильці (заїзд у прямому напрямку), с. Дацьки (заїзд у прямому напрямку), смт. Стеблів, с. Шендерівка, с. Хильки, с. Комарівка

44/39

09:50 (10:55)

10:50 (11:45)

щоденно

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В; М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, не нижче Євро-3

11

Умань – Косенівка

141

Умань АС, с. Гереженівка, с. Доброводи, с. Танське, с. Косенівка

30,8

06:00 (07:00)

08:00 (08:50)

12:00 (13:00)

15:00 (16:00)

17:40 (18:40)

06:35 (08:00)

08:45 (09:40)

12:55 (13:50)

15:55 (16:50)

18:30 (19:20)

щоденно

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В; М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, не нижче Євро-3

12

Умань – Ятранівка

147

Умань АС, с. Шарин, с. Ятранівка

30,9

05:50 (06:40)

11:00 (11:40)

13:00 (13:50)

18:10 (18:45)

06:30 (07:10)

11:30 (12:10)

13:40 (14:20)

18:40 (19:20)

щоденно

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ,
не нижче Євро-3

1

2

3

4

5

6

7

8

13

Золотоноша – Богдани

132

Золотоноша АС-2, с. Піщане, с. Софіївка, с. Гельмязів, с. Калениники, с. Богдани

49,5

05:50 (07:10)

07:00 (08:38)

понеділок – субота

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

13:00 (14:15)

14:10 (15:15)

понеділок – п’ятниця, неділя

16:45 (18:00)

17:55 (19:10)

понеділок – п’ятниця

10:35 (11:45)

11:35 (12:45)

субота

14

Жашків – Черкаси

977/978

Жашків АС, с. Буки, Звенигородка АС, Шпола АС, Сміла АС-1, Черкаси АС-1

190

05:00 (14:20)

08:45 (18:10)

щоденно

2, від 22.

М3 В, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

15

Канів – Черкаси

1015/1016

Канів АС Авто – Ріка, Довжик, с. Малий Ржавець, с. Мартинівка, с. Таганча, с. Мельники, ст. Таганча, Корсунь-Шевченківький АС, Городище АС, с. Орловець, Сміла АС-1, Черкаси АС-1

149

07:00 (12:40)

11:25 (17:00)

щоденно

2, від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

16

Канів – Сушки

112

Канів АС Авто – Ріка, Канівська ГЕС, зупинка Дрібногуртова, с. Ліпляве, с. Ліпляве магазин, с. Келеберда, с. Келеберда магазин, с. Прохорівка, с. Сушки

27,7

06:00 (06:50)

12:00 (12:40)

06:40 (07:45)

12:40 (13:20)

Понеділок, середа, п’ятниця, неділя

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

1

2

3

4

5

6

7

8

17

Корсунь-Шевченківський – Звенигородка

1185/1186

1381/1382

Корсунь-Шевченківський АС, с. Яблунівка, с. Дацьки, с. Прутильці, с. Переможинці, с. Селище, с. Журавка, с. Вільшана, с. Шевченкове, с. Боровикове, с. Тарасівка, Звенигородка АС

72

08:30 (11:20)

14:00 (15:45)

10:00 (12:50)

15:30 (17:15)

щоденно

2, від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

18

Катеринопіль – Киселівка (ч/з Грушківку)

107

Катеринопіль АС, смт Катеринопіль банк, смт Катеринопіль ЦРЛ, смт Катеринопіль Техстанція, Катеринопіль АС, с. Радчиха, с. Вікнине, с. Грушківка, с. Ступичне, с. Киселівка

33,7

05:00 (06:15)

11:15 (12:30)

06:10 (07:25)

12:25 (13:40)

понеділок, середа,
п’ятниця

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

19

Хрестителеве – Черкаси

1157/1158

с. Хрестителеве, с. Бакаєво (заїзд у зворотному напрямку), с. Франківка (заїзд у зворотному напрямку), Чорнобай АС, с. Журавлине, с. Мельники, с. Крутьки, с. Чехівка, КООП Дружба, с. Благодатне, ст. Панське, Черкаси АС-2

78

04:20 (06:50)

06:35 (09:30)

понеділок, вівторок,
четвер –
неділя

2, від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

Хрестителеве – Чорнобай – Черкаси

1367/1368

Хрестителеве (заїзд у прямому напрямку), Чорнобай АС, с. Журавлине, с. Мельники, с. Крутьки, с. Чехівка, КООП Дружба, с. Благодатне, ст. Панське, Черкаси АС-2

78/60

11:20 (15:10)

13:50 (17:00)

1

2

3

4

5

6

7

8

20

Шпола – Веселий Кут

109

Шпола АС, м. Шпола залізнична станція, с. Кримки, с. Водяне, с. Кавунівка (заїзд у зворотному напрямку), с. Антонівка (заїзд у зворотному напрямку), с. Ярославка, с. Нова Ярославка, с. Витязеве, с. Веселий Кут

48/43

05:40 (07:00)

06:55 (08:20)

вівторок

2, для низькопідлогових від 15, для інших від 18.

М2 А, В;
М3 А, В, І, ІІ, ІІІ, допускається Євро-2

Шпола АС, м. Шпола залізнична станція, с. Кримки, с. Водяне, с. Кавунівка , с. Антонівка, с. Ярославка, с. Нова Ярославка (заїзд у прямому напрямку), с. Витязеве (заїзд у прямому напрямку), с. Веселий Кут

53/43

12:30 (14:10)

14:10 (15:25)

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь