"Розірви коло"

Дата: 26.03.2024 12:44

Щоб мати доступ до інструменту, здатного врятувати життя в кризових ситуаціях створений мобільний  застосунок  для жінок, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику. Застосунок доступний до завантаження у Google Play та App Store, однак його назва засекречена.
Для отримання деталей щодо завантаження та роботи із застосунком необхідно звертатися на гарячу лінію 116 123 або писати в особисті повідомлення на сторінку «Розірви коло».

Застосунок спрямований на полегшення отримання допомоги тією категорією жінок, які не мають можливості подзвонити у поліцію через фізичні особливості (наприклад, особи з порушенням слуху), тотальний контроль особистого життя, відсутність коштів на рахунку тощо.
Мобільний застосунок надає можливість викликати поліцію через кнопку «SOS», без дзвінка на 102.
У такому випадку спілкування телефоном з оператором можна уникнути, адже поліція приїде
знаючи про специфіку випадку (домашнє насильство) за геолокацією або вказаною при реєстрації
адресою.

Мета застосунку -  мати доступ до інструменту, здатного врятувати життя в кризових ситуаціях.