Дата: 28.10.2022 12:58

Бужанська сільська рада  запрошує усіх  долучитись до громадського обговорення з перейменування вулиць та провулків на території Бужанської територіальної громади.

До вашої уваги перелік вулиць та провулків що пропонуються для перейменування у зв’язку з дерусифікацією і декомунізацією:

- с. Бужанка (вул. Гагаріна, вул.Чайковського, вул. Черняховського, вул. Чкалова),

- с. Жаб’янка (вул. ім. Гагаріна, вул. ім. Черняховського),

- с. Яблунівка (вул. Гагаріна).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються в усній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення за адресою: 19333, вул. Центральна,19а с. Бужанка, Звенигородського району Черкаської області або електронну адресу: buzh.rada@gmail.com.