Маршрут турботи - Бужанська громада

Дата: 04.08.2022 08:21

Фото без опису

2 серпня 2022 року за участю голови Благодійного фонду «Розвиток батьківщини Тараса Шевченка», депутата Звенигородської міської ради Євгенія Петрова, фахівців  Бужанської громади та партнерів – працівників виконавчого апарату Звенигородської районної ради на чолі з головою Сергієм Струком відбулося виїзне засідання ініціативної групи, до якого долучилися старости  сіл  Тихонівка й Кам’яний Брід  Сергій Сич  і Віталій Гладченко.

Фото без опису  Благодійний фонд «Розвиток батьківщини Тараса Шевченка» спільно з українсько-американською Благодійною організацією Razom for Ukraine продовжує впровадження грантової програми щодо забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок військових дій та проживають у територіальних громадах Звенигородського району  Черкаської області.  Здобувши перемогу в конкурсі грантів, Благодійний фонд отримав бюджет у розмірі 25 тисяч USD для придбання продуктів харчування й засобів гігієни внутрішньо переміщеним особам в Бужанській, Звенигородській, Мокрокалигірській та Матусівській громадах.

У ході побудови нового діалогу Євгеній Петров сказав, що команда фонду-це  звичайні люди, які вкладають свій час, працю й душу в перемогу України над окупантом, а також дбають про захист українців. Наміри благодійників  зрозумілі: забезпечити належне проживання внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок військових дій та проживають у територіальних громадах Звенигородського району Черкаської області, шляхом адресного надання продуктів харчування, засобів гігієни, щоб наблизити їхні потреби до рівня базових. На засадах партнерства голова райради Сергій Струк разом із колегами запропонували виробити спільний алгоритм співпраці, який передбачає від лідерів Бужанської громади відповідальної співучасті в організації покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб, співробітництва з соціальної підтримки місцевих жителів.

Через кілька серпневих днів маршрут турботи Благодійного фонду «Розвиток батьківщини Тараса Шевченка» проляже зі Звенигородки в села Бужанської громади заради променів тепла в зболених серцях українців, яких торкнулася крилом біди війна.

Фото без опису