ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БУЖАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!! ..........

Дата: 28.02.2022 15:36
Кількість переглядів: 2037

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БУЖАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!

Щиро вдячні всім хто долучився до збору продуктів нашій територіальній обороні.

В зв’язку з складною ситуацією у боротьбі з агресором, збільшенням

постраждалих територій від військових дій, руйнацією майна цивільного населення, на виконання листа Звенигородської районної військової адміністрації Черкаської області від 28.02.2022 року  № 646/01-25,  штаб Звенигородського району територіальної оборони звертається до жителів громади  та місцевого бізнесу усіх форм господарювання з проханням продовжити збір продуктів харчування, теплого одягу, постільної білизни, ковдр, матраців, засобів особистої гігієни, побутової хімії, термобілизни, ліхтариків, для забезпечення бійців батальйону територіальної оборони та евакуйованого населення, а також для подальшого направлення допомоги для потреб мирних жителів регіонів України, які постраждали від ворожої військової агресії.

Зібрану допомогу приносити до адміністративного приміщення Бужанської сільської ради та адмінприміщень старостинських округів.

Єднаймося! Разом ми переможемо!