УВАГА!!! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ. ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРАЦЮЄ........

Дата: 24.02.2022 15:00

УВАГА!!! Шановні жителі громади. Повідомляємо, що виконавчий комітет Бужанської сільської ради працює в звичному режимі. Громадським формуванням «Альфа» спільно з офіцером громади при тісній взаємодії з Національною поліцією України здійснюється охорона об’єктів критичної інфраструктури громади. Просимо Вас негайно повідомляти виконавчий комітет чи Офіцера громади про перебування на території сіл громади невідомих (чужих) осіб чи транспорт, особливо звертати увагу на червоно-чорні наліпки чи стрічки на одязі.

Підвальні приміщення, погреба Ваших домоволодінь, підвали шкіл, дошкільного закладу «Сонечко» можуть використовуватися Вами в екстреній ситуації від ракетних та бомбових обстрілів.

За рішенням уряду школи переходять на дистанційну форму навчання до окремого розпорядження. Приміщення шкіл, будинків культури, клубів можуть бути використані для розміщення (прийняття) евакуйованого населення з інших територій України.

Закликаємо всіх зберігати спокій, по можливості, залишатися вдома.

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ, БО ЗА НАМИ ПРАВДА!!!

НЕ ПАНІКУЄМО, ЗБЕРІГАЄМО ХОЛОДНИЙ РОЗУМ ТА ВІРИМО В КРАЩЕ. РАЗОМ МИ ВСЕ ПОДОЛАЄМО! СЛАВА УКРАЇНІ!