Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Яблунівського старостинського округу Сича Сергія Степановича

Дата: 18.10.2021 09:12

Бужанська сільська рада Черкаської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Яблунівського старостинського округу.

Бужанський сільський голова вносить на розгляд жителів сіл  Яблунівка, Кучківка, Жаб’янка, Тихонівка  на посаду старости Яблунівського старостинського округу Сича Сергія Степановича.

Розпорядження від 18.10.2021р. №66 «Про  проведення громадського обговорення кандидатури старости Яблунівського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Бужанської сільської ради: https://buzhanska-gromada.gov.ua/

Громадське обговорення відбудеться :

22 жовтня 2021 року о 14ºº в приміщенні Яблунівського будинку культури за адресою: вул.Дружби, буд.15, с.Яблунівка Звенигородського району Черкаської області;

25 жовтня 2021 року о 10ºº в приміщенні Жаб’янського сільського клубу за адресою: вул. Черняховського,3 с.Жаб’янка Звенигородського району Черкаської області;

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Яблунівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 19333, вул.Центральна,19а с. Бужанка, або електронну адресу: buzh.rada@gmail.com.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (04749) 64431.

Відповідальна особа-  Багателя Андрій Олексійович.

Жителям Яблунівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.