Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Кам’янобрідського старостинського округу Гладченка Віталія Олександровича

Дата: 18.10.2021 16:24

Бужанська сільська рада Черкаської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Кам’янобрідського старостинського округу.

Бужанський сільський голова вносить на розгляд жителів сіл  Кам’яний Брід, Погибляк, селище Дубина  на посаду старости Кам’янобрідського старостинського округу Гладченко Віталія Олександровича.

Розпорядження від 18.10.2021р. №65 «Про  проведення громадського обговорення кандидатури старости Кам’янобрідського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Бужанської сільської ради: https://buzhanska-gromada.gov.ua/

Громадське обговорення відбудеться :

21 жовтня 2021 року о 10ºº в приміщенні Кам’янобрідського будинку культури за адресою: вул.Дружби, буд.76б, с.Кам’яний Брід Звенигородського району Черкаської області;

22 жовтня 2021 року о 10ºº в приміщенні Погибляцького будинку культури за адресою: вул. Слави, буд.34, с.Кам’яний Брід Звенигородського району Черкаської області;

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Кам’янобрідського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 19333, вул.Центральна,19а с. Бужанка, або електронну адресу: buzh.rada@gmail.com.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (04749) 64431.

Відповідальна особа-  Багателя Андрій Олексійович.

Жителям Кам’янобрідського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.