Державна податкова служба інформує

Дата: 03.09.2021 12:10

Фото без опису

Фізична особа – підприємець хоче відзвітувати з ЄВ за минулі роки, але декларацію з ЄП вже подавав: який алгоритм дій?

У яких випадках та в які терміни контролюючий орган має право анулювати юридичній особі реєстрацію платником єдиного податку третьої групи?

Платниками  податків Черкащини за січень-серпень 2021 року бюджетів усіх рівнів сплачено 10,4 млрд гривень

зборів та платежів

Витрати на навчання на військовій кафедрі: чи є право на податкову знижку?

До уваги платників  відеопрезентація «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування»!

Яка відповідальність передбачена за неведення обліку доходів і витрат в паперовому та/або електронному вигляді ФОП на загальній системі оподаткування?

Що означає поняття «гарантії суб’єктам господарювання» з метою одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Яким чином оподатковується ПДФО дохід у вигляді інвестиційного прибутку, отриманого ФО – резидентом від операцій з облігаціями внутрішніх державних позик?

Який термін проведення камеральної перевірки одноразової (спеціальної) добровільної декларації?

Яким чином фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку четвертої групи ведуть облік доходів?

Чи оподатковуються акцизним податком операції з роздрібної реалізації фірмових страв, кулінарних, кондитерських та борошняних виробів, виготовлених із використанням алкогольних напоїв, або при додаванні таких напоїв у каву, чай, шоколад?

Щодо оподаткування ПДВ операції з безоплатної передачі товарів/послуг (в т.ч. для проведення маркетингових/рекламних заходів)

Як отримати інформацію про податковий борг онлайн

Нарахування  податкового зобов’язання з ПДВ по товарам/послугам, необоротним активам, які були придбані та/або виготовлені, для використання в оподатковуваних операціях, а починають частково використовуватись в неоподатковуваних операціях

Чи має право декларант у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування самостійно уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій декларації, шляхом подання нової декларації?

Чи має право декларант після закінчення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування подати уточнюючу декларацію?

Чи повинен декларант відкривати у банку поточний рахунок із спеціальним режимом використання для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування, якщо кошти, які він бажає задекларувати, вже розміщені на поточних рахунках у банку?

Чи проводяться контролюючим органом перевірки одноразових (спеціальних) добровільних декларацій?

Які юридичні наслідки неподання одноразової (спеціальної) добровільної декларації тими особами, хто має на це право?