Дата: 26.08.2021 12:00

1. У порядку передбаченому законодавством України, Бужанська сільська рада Звенигородського району Черкаської області повідомляє, що до Лисянського районного суду Черкаської області готуються документи та буде подана заява про визнання спадщини (будинку, земельної ділянки за адресою: вул. Центральна (Жовтнева), 85, с. Бужанка, Звенигородський район, Черкаська область та паю) - відумерлою, за Лубко Антоніною Павлівною.

У випадку наявності спадкоємців померлого просимо звернутися та повідомити Бужанську сільську раду за адресою: 19333 с. Бужанка, вул. Центральна, 19.

2. У порядку передбаченому законодавством України, Бужанська сільська рада Звенигородського району Черкаської області повідомляє, що до Лисянського районного суду Черкаської області готуються документи та буде подана заява про визнання спадщини (будинку, земельної ділянки за адресою: вул. Центральна (Жовтнева), 51, с. Бужанка, Звенигородський район, Черкаська область) - відумерлою, за Вдовиченко Євдокією Оксентівною.

3. У порядку передбаченому законодавством України, Бужанська сільська рада Звенигородського району Черкаської області повідомляє, що до Лисянського районного суду Черкаської області готуються документи та буде подана заява про визнання спадщини (будинку, земельної ділянки за адресою: вул. Центральна (Жовтнева), 64, с. Бужанка, Звенигородський район, Черкаська область та паю) - відумерлою, за Чуприною Людмилою Юріївною.

4. У порядку передбаченому законодавством України, Бужанська сільська рада Звенигородського району Черкаської області повідомляє, що до Лисянського районного суду Черкаської області готуються документи та буде подана заява про визнання спадщини (будинку, земельної ділянки за адресою: вул. Заводська, 34, с. Бужанка, Звенигородський район, Черкаська область) - відумерлою, за Павленко Ольгою Вакулівною.

5. У порядку передбаченому законодавством України, Бужанська сільська рада Звенигородського району Черкаської області повідомляє, що до Лисянського районного суду Черкаської області готуються документи та буде подана заява про визнання спадщини (будинку за адресою: вул. Заводська, 38, с. Бужанка, Звенигородський район, Черкаська область) - відумерлою, за співвласниками Поляніцькою Оленою Миколаївною та Луковайськ Вірою Володимирівною.

6. У порядку передбаченому законодавством України, Бужанська сільська рада Звенигородського району Черкаської області повідомляє, що до Лисянського районного суду Черкаської області готуються документи та буде подана заява про визнання спадщини (квартири за адресою: с. Бужанка, Заводський мікрорайон 16 (1) кв.4.) - відумерлою, за померлим Решетняк Олександром Леонідовичем, в якій проживала його мати Решеняк Надія Андріївна (померла  06.06.2012 р. актовий запис від 06.06.2012р.).