Оголошення про проведення конкурсу

Дата: 01.02.2021 08:50

Бужанська сільська рада Лисянського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб в апараті виконавчого комітету  Бужанської сільської ради:

Відділ житлового, комунального господарства, земельних відносин та охорони навколишнього середовища:

• Начальника відділу;
  • Спеціаліст, юрист.

Вимоги до кандидатів на посаду  начальника відділу:    повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних  посадах не менше 3  років  або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу: повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I або II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

–     заява про участь у конкурсі

–     заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками

–     дві фотокартки розміром 4×6 см.

–     копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня

–     копія паспорта громадянина України

-      копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

–     декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік (кандидата на посаду) шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua) та у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації з офіційного веб-сайту НАЗК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою, подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Бужанську сільську раду за адресою:  с.Бужанка, вул. Центральна, 19, телефон для довідок 64-4-31, 64-4-41.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.