Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 02.03.2020 10:39

Виконавчий комітет Бужанської сільської ради повідомляє про оприлюднення  проекту  регуляторного акта «Про затвердження Регламенту  Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бужанської сільської ради» з метою  одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб.

Зміст проекту: проектом регуляторного акта передбачено приведення нормативно-правових актів у відповідність  до вимог  чинного законодавства та інформування населення  щодо порядку  надання адміністративних послуг,  підвищення якості їх  надання, створення сприятливих умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб на одержання таких послуг на території Бужанської об’єднаної територіальної громади.

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Виконавчий комітет Бужанської сільської ради,

19333, с. Бужанка вул. Набережна,15, Лисянський район Черкаська область;

- E-mail: buzh.rada@gmail.com;

- за телефонами «гарячої» лінії виконкому 64-4-31 (зі стаціонарного телефону);

(04749) 64-4-31 (з мобільного).

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному сайті Бужанської сільської ради  www.buzhanska.gromada.org.ua у розділі «Регуляторні акти» - веб-сторінка «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналіз регуляторного впливу», не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)